Mis on Corny?

Corny nime kannavad maailma maitsvaimad müslibatoonid, mille tootmine algas juba 1984. aastal. Samast ajast alates oleme müslibatoonide valmistajana hoidnud turuliidri positsiooni ning Corny on kujunenud tuntud ja armastatud kaubamärgiks.

Meie jaoks on oluline toodete kõrge kvaliteet ja suurepärane maitse. Kõik saab alguse parimate koostisosade valimisest, järgneb professionaalne töötlemine ning lõpetame oskusliku pakendamisega. Iga etapp on lõpptulemuse saavutamiseks ülioluline.

Corny tootevalik on rikkalik, kuid vaatame alati tulevikku ning võtame arvesse ka tarbijate soove ning ootusi: pidevalt lisame valikusse uusi ja uuenduslikke tooteid.

Corny müslibatoonid valmivad kaunis Saksamaa kuurortlinnas Bad Schwartaus, mis asub vaid lühikese autosõidu kaugusel Läänemere rannikust.

 

Maitsvalt tehtud!

Teeme kõike rõõmu ja kõrge kvaliteediga. Nii kaugelt kui lähedalt pärit koostisosadega tegeleme oskuslikult - just see tagab müslibatoonide oivalise maitse.

 

Hästi tehtud!

Mis muudab Corny müslibatooni eriliseks? Imeline maitse, kõrge kvaliteet ja lai valik! Hoolega valitud koostisosad nagu teravili, mesi, pähklid, puuviljad, šokolaad ja mitmed muud on leidnud igas batoonis oma kindla koha, et moodustuks tasakaalustatud maitsekombinatsioon. Igaühele oma - ainulaadsete maitsete hulgast leiavad kõik endale lemmiku!

 

Sobivalt tehtud!

Corny on ideaalne vahepala nii väikese näljanäpistuse leevendamiseks, hädavajalikuks energiaampsuks või igatsetud magusaks suutäieks. Mugava suurusega batoonid mahuvad nii taskusse kui kotti ning on alati sobival hetkel olemas. Sinu soovidest sõltub, kas valikuks on tavapärane Classic või hoopis priskem BIG.

 

Ilusasti tehtud!

Corny on ilus nii seest kui väljast! Lisaks kõhtupaitavale maitseelamusele lisavad batoonidele silmailu glasuur või mustriline šokolaadikate: Corny Classicu siksakmuster, Corny Free kolm triipu või maapähklitega Cornyt kaunistavad šokolaaditükikesed lisavad selle viimase vajaliku lihvi, et tulemus oleks täiuslik.

 

Toodetud Saksamaal, Schwartaus

Juba enam kui 30 aastat valmistatakse Corny müslibatoone Läänemere ranniku lähedal asuvas Saksamaa kuurortlinnas Bad Schwartau, kus on ka tuntud moosibrändi Schwartau kodu.

Schwartau tehaste algusaeg ulatub tagasi aastasse 1899, mil vennad Otto ja Paul Fromm asutasid erinevaid moose tootva ettevõtlusühingu. 1980ndate aastate alguses avastas endine Schwartau tehaste juht tööreisil Kanadasse ja USAsse seal juba tuntud teraviljabatoonid. Ta viis idee Saksamaal ellu ning 1984. aastal hakati Schwartau tehases tootma Corny müslibatoone.

Corny müügile jõudmise ajal ei olnud Saksamaal ega mujal Euroopas veel saadaval ühtegi sarnast toodet. Corny muutus kiiresti populaarseks ning on senini kõige armastatum müslibatoon Saksamaal ja aasta-aastalt ka mujal maailmas. Kasvatame Corny brändi pidevalt läbi teadliku sortimendijuhtimise ja turundustegevuste koostöös brändi koostööpartneritega.